“” یک فصل ناامیدکننده در بروژ بعد از انتقال رکوردشکن 5 میلیون یورویی در بلژیک کاملا شرایط را برای کاوه رضایی دگرگون کرد تا جایی که با روی کار آمدن سرمربی جدید در این باشگاه نیز فرصتی در اختیار گلزن ایرانی قرار داده نشد تا کاوه مسیر بازگشت به شارلروا را در پیش بگیرد.

حضور در خانه اول باعث شد تا رضایی با کمترین هزینه ممکن برای مهدی بیات مالک ایرانی شارلروا به همان ستاره گمشده ای تبدیل شود که مسیر موفقیت زبراها برای رسیدن به جایگاه های بالای جدول و سهمیه های اروپایی را هموار کرده است. کاوه با گلزنی های متوالی و رساندن شارلروا به جمع شش تیم بالای جدول موفق ترین انتقال قرضی این فصل ژوپیرلیگ لقب گرفت.

 

سایت ووته بال در گزارشی با اشاره به این که ستاره ایرانی شارلروا یکی از سه خرید قرضی و ارزان قیمت موفق فصل است مدعی شد بروژی ها چشم به بازگرداندن او برای درخشش در فصل آتی هستند خریدی که پنج میلیون یورو برای آنها هزینه تراشی کرد و حالا با این درخشش ارزشی بالغ بر 7 میلیون یورو در مارکت این فصل ژوپیرلیگ پیدا کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.