دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بعد از یکی دو سال افت ناشی از ایجاد تغییرات در فهرست بازیکنان مهدی بیات مالک ایرانی شارلروا دوباره توانست زمینه ساخت تیمی را فراهم کند که با صعود به پلی آف و ایستادن در رتبه سوم جدول رده بندی خنده را به صورت طرفدارانش بازگرداند.

اما در این اوج گیری دوباره در کنار تمام زحماتی که کریم بالحسین سرمربی فرانسوی کشید باید از زوجی مرگبار هم به عنوان اسلحه اصلی زبراها نام برد، زوجی که یکی از آنها را موفق ترین لژیونر ایرانی شاغل در ژوپیرلیگ تشکیل داده است. کاوه رضایی در بازگشت دوباره به خانه اصلی در بلژیک بعد از فصلی ناامیدکننده در بروژ نشان داد هزینه 5 میلیون یورویی برای خرید او اشتباه نبوده است.

مارک دگریس نویسنده مشهور بلژیکی در سایت sportmagazine با تمجید از زوجی که مربی فرانسوی در خط حمله شارلروا ساخت ، نوشت:« کاوه – نیکولسون جامائیکایی؛ به به چه زوجی! یکی 11 گل و دیگری 7 گل به ثمررساندند تا مرگبارترین زوج این فصل بلژیک لقب بگیرند.این سلیقه بالحسین قطعا برای طرفداران شارلروا قابل تمجید است چون کمتر خط دفاعی یارای مقابله با این دو مهاجم را دارد، بازیکنانی که توسط دو بازیکن تکنیکی و بازیساز آسیایی یعنی قلی زاده و موریوکا ژاپنی تغذیه می شوند».

 

کریم بالحسین سرمربی جوان اما جاه طلب فرانسوی در توصیف شاگردانش در ساختار تهاجمی گفت:« خوشحالم که کاوه رضایی و نیکولسون انتظارات را برآورده کردند. هر دو توانایی هایی دارند که می توانند برای هر تیمی سرنوشت ساز باشند و شما دیدید که بازی به بازی هماهنگی و شناخت آنها از یکدیگر بیشتر شد».

نکته جالب در خصوص این زوج مرگبار در ژوپیرلیگ به نوع جذب آنها توسط مالک ایرانی باشگاه شارلروا برمی گردد. به نوشته مارک دگریس در شرایطی که باشگاهی مثل بروژ مبلغی در حدود 25 میلیون یورو در این فصل برای خرید مهاجم هزینه کرده است، شارلروا با کمتر از یک میلیون یورو دو مهاجم در اختیار دارد که تا به اینجای فصل 18 گل به نام خود ثبت کردند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.