“”، ویروس کرونا تمام مسابقات فوتبال در سطح جهان را به حالت تعلیق درآورده است. رقابت‌های لالیگا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به دلیل شیوع گسترده این ویروس در کشور اسپانیا به حالت تعلیق در آمده است؛ موضوعی که ستاره های حاضر در این لیگ را مجبور به خانه نشینی کرده است.

 

با وجود تمام دشواری هایی که در خانه ماندن می‌تواند برای یک فوتبالیست داشته باشد، اما ستاره آلمانی رئال مادرید با این موضوع به خوبی کنار آمده است. تونی کروس در این باره گفت: ” من و خانواده‌ام کاملاً خوب هستیم و هیچ علائمی نداریم. با وجود داشتن سه فرزند شما هیچوقت از خانه ماندن خسته نخواهید شد.

 

نکته اصلی این است که همه ما حال مان خوب است و همچنین دستمال کاغذی زیادی در خانه داریم.”

 

 

 

 

 

تونی کروس درباره تغییراتی که اجباراً در برنامه مسابقات ایجاد خواهد شد نیز گفت: ” ابتدا باید از این ویروس که یک دشمن پنهان به حساب می‌آید رهایی پیدا کنیم تا همه چیز شکل عادی به خود بگیرد. اولویت اصلی ما پایان یافتن این بیماری خواهد بود. امیدوار هستیم که هر چه زودتر شرایط به حالت اولیه برگردد.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.