دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا به یک مشکل بزرگ در سرتاسر جهان تبدیل شده و روزانه تعداد زیادی جان خود را به خاطر ابتلا به این ویروس خطرناک از دست می دهند. کرونا اما رقابت های ورزشی و مشخصا لیگ های کشورهای اروپایی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

 

اخیراً دربی حساس ایتالیا به دلیل جلوگیری از گسترش ویروس کرونا لغو شده بود. حالا اما به نظر می‌رسد که این ویروس به کشور اسپانیا نیز ورود کرده است؛ موضوعی که احتمالاً طی هفته های آینده رقابت‌های ورزشی این کشور را هم تحت الشعاع خود قرار خواهد داد.

 

 

 

 

قرار است طی روزهای آینده چهار بازی اروپایی که شامل دیدارهای والنسیا- آتالانتا، بارسلونا- ناپولی، سویا- رم و ختافه- اینتر می شود، در کشور اسپانیا برگزار شود. این یعنی تقابل ۴ تیم اسپانیایی برابر ۴ تیم ایتالیایی؛ موضوعی که می‌تواند امری بسیار خطرناک برای کشور اسپانیا تلقی شود چرا که ایتالیا یکی از کشورهایی بوده که آمار فاجعه باری از حیث افراد مبتلا به کرونا داشته است.

 

در همین رابطه سالوادور ایا، وزیر بهداشت اسپانیا توصیه کرده که این ۴ بازی پشت درهای بسته انجام شود. اگرچه این صحبت های وزیر بهداشت اسپانیا فعلا در حد یک توصیه است اما به نظر می رسد که در صورت افزایش وخامت اوضاع، این اتفاق می تواند عملی شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.