دانلود سریال یاغی

“” پائولو دیبالا بلیس ماتویدی و دانیله روگانی سه بازیکن یوونتوس بودند در هفته های اخیر مبتلا به ویروس کرونا شده اند و بیانکونری یکی از بیشترین تیم های سری آ بوده که درگیر این بیماری شده است. اما علیرغم وجود هراس هایی مبی بر مبتلا بودن دیگر بازیکنان به این بیماری تست بقیه ستاره های یوونتوس منفی اعلام شده و فعلا سایه ویروس کرونا از سر این تیم رخت بربسته است.

 

 

اسکای اسپورت مدعی شد که یوونتوس از همه بازیکنان خود برای تشخیص احتمالی ویرس کرونا آزمایش گرفته و تنها نتیجه آزمایش بلیس ماتویدی پائولو دیبالا و دانیله روگانی مثبت اعلام شده است.

 

این در حالیست که در هفته های اخیر کریستیانو رونالدو که با خانواده اش در مادیرا در قرنطینه قرار گرفته و بازیکنانی چون گونسالو ایگواین میرالم پیانیچ سامی خدیرا و داگلاس کاستا نیز ایتالیا را ترک کرده اند. اخبار حاکی از آن است باشگاه یوونتوس قصد دارد بعد از بازگشت این بازیکنان به ایتالیا دوباره و پیش از حضورشان در تمرین دو هفته قرنطینه برای شان تجویز کند. این رفتار بازیکنان یوونتوس به شدت مورد انتقاد رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته و آنها ستاره های بیانکونری را به عدم رعایت تجویزات بهداشتی متهم کرده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.