دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، مائوریسیو گومس دی ماتوس نایب رئیس باشگاه فلامینگو برزیل خبر از تست مثبت کرونای خود داد. تست دوم او مثبت اعلام شد و به این ترتیب در قرنطینه خانگی قرار گرفت. او نشانه های اولیه بیماری را نیز بروز داده است.

 

 

 

 

ماتوس اخیرا به کشور اسپانیا سفر کرده بود و با سران دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا هم دیدار داشت. در مادرید او با فلورنتینو پرز(رئیس رئال) ملاقاتی داشت و حتی با وی در موزه رئال عکسی هم یه یادگار گرفت.

فلامینگو قهرمان لیبرتادورس و لیگ برزیل، ارتباط بسیار خوبی با رئال دارد و در دو سال گذشته وینیسیوس و رینیر ژسوس را به باشگاه کهکشانی انتقال داده است. همراه ماتوس دو مدیر ارشد بازاریابی فلامینگو هم در اسپانیا حضور داشتند.

ماتوس سپس سفری به بارسلونا هم داشت و با اریک آبیدال مدیر فنی بارسا ملاقات کرد. در واقع 16 روز پس از سفر ماتوس به اسپانیا، اکنون خبر از ابتلای او به کرونا رسیده است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.