به گزارش “مجله ایما”، بعد از این که فوتسالیست خانم قمی چند روز پیش به دلیل ویروس کرونا جان خود را از دست داد حالا از گیلان و شهر رشت هم خبر ناگوار دیگری به گوش رسید مبنی بر این که احمد آهنگی یکی از مربیان و چهره های قدیمی فوتبال رشت و گیلک ها به خاطر این بیماری جان خود را از دست داده است.

آهنگی مربی قدیمی فوتبال رشت که در دوره سرمربیگری امیدرضا روانخواه در باشگاه سپیدرود در نقش سرپرست برای دو تا سه هفته روی نیمکت نشست و در مقطعی نیز مدیریت باشگاه را در دست داشت بعد از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل بیماری کرونا روز گذشته جان خود را از دست داد.

مرحوم آهنگی سابقه مربیگری در تیم‌های مهررشت، پاس گیلان و تیم منتخب استان گیلان را در کارنامه خود داشت ضمن این که یکی از چهره های فعال در باشگاه سپیدرود چه در کادر فنی چه در کادرمدیریتی داشت که آخرین تجربه او حضور در صندلی مدیرعاملی سپیدرود در لیگ برتر بود. 

 

روایت ورود او به مربیگری در فوتبال گیلان هم جالب است تا جایی که شنیده می شود در دهه 40 وقتی مرحوم امد آهنگی برای ارائه لباس ورزشی که خود آن را دوخته بود بر سر تیمی حاضر می شود از او خواسته می شود هدایت همان تیم را برعهده بگیرد که از همین تجربه راه ورود او به مربیگری فوتبال در استان گیلان و شهر رست هموار می شود.

سایت “مجله ایما” این ضایعه را به خانواده مرحوم آهنگی و جامعه ورزش و فوتبال ایران تسلیت عرض می کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.