به گزارش “مجله ایما”، سرمایه گذاری چند صد میلیون دلاری باشگاه های چینی برای ورود به فصل جدید رقابت های باشگاهی این کشور تحت الشعاع شیوع ویروس کرونا قرار گرفت تا جایی که بنا به تصمیم جدید فدراسیون فوتبال چین آغاز فصل جدید رقابت های سوپرلیگ به تعویق افتاد و مشخص نیست زمان دقیق آن کی اعلام می شود.

16 تیم حاضر در سوپرلیگ که برخی از آنها ستاره های 20 تا 50 میلیون دلاری در اختیار دارند با این تصمیم با ابهام بزرگی در ارتباط با تعطیلی تمرینات خود روبرو شده اند ضمن این که نماینده های چین در لیگ قهرمانان آسیا نیز اجازه بازی در این تورنمنت مهم را ندارند. 

 

نکته جالب این که ویروس کرونا در سایر کشورها از جمله کره جنوبی، ایران، عراق و… باعث شد تا بازی های باشگاهی بدون تماشاگر برگزار شود که همین امر نشان می دهد بیماری در حال شیوع به کل جهان بدترین ضربه ممکن را به فوتبال آسیا وارد کرده و این ماجرا در حال سرایت به سایر کشورها از جمله حاشیه خلیج فارس نیز هست.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.