به گزارش “مجله ایما”، مهمترین خبر فوتبال آسیا در روزهای اخیر، اثرگذاری گسترده ویروس کرونا بر برگزاری مسابقات و تورنمنت‌های مختلف قاره کهن است.

 

 خبرها حاکی از احتمال جدی لغو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است و ممکن است این بازیها مدتی به صورت کامل متوقف شود و پس از چند ماه دوباره از سر گرفته شود. این اتفاق برنامه همه کشورها را به هم می ریزد اما به نظر می‌رسد هیچ کشوری به اندازه قطر نگران آن نیست.

 

 علاوه بر این که ملی‌پوشان قطر از رسیدن ویروس کرونا به کشورشان نگران هستند، آنها یک احتمال دیگر را هم پیش روی خود می‌بینند. در صورتی که لیگ قهرمانان آسیا موقتا متوقف شود، احتمالا به فصل تابستان موکول می‌شود و این در حالی است که تیم ملی قطر مطابق برنامه های قبلی باید تابستان در تورنمنت کوپا آمه‌ریکا شرکت کند.

 

شاگردان  فلیکس سانچز که سال گذشته نمایش آبرومندانه ای در جام ملتهای آمریکای جنوبی داشتند، مسابقات امسال را فرصت بزرگی برای کسب تجربیات بیشتر و آمادگی به منظور حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ می بینند؛ به همین دلیل است که عقب افتادن رقابتهای لیگ قهرمانان و سلب یک فرصت بزرگ از تیم ملی قطر، اهالی فوتبال این کشور را به شدت نگران کرده است.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.