به گزارش “مجله ایما”، دو تیم بارسلونا و ناپولی در حالی روز بیست و هشتم اسفند در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ به مصاف هم می‌روند که شیوع سریع ویروس کرونا در اروپا برگزاری این بازی را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است. به خصوص شیوع وسیع ویروس کرونا در ایتالیا، اسپانیایی‌ها را بابت سفر هواداران ناپولی به بارسلونا برای تماشای این بازی به شدت نگران کرده است.

 

 

باشگاه بارسلونا از هم‌اکنون بلیط‌فروشی این بازی را از طریق وبسایت خود آغاز کرده و باشگاه ناپولی هم اعلام کرده که بلیط بازی با بارسلونا از هفته آینده توسط این باشگاه فروخته خواهد شد.

 

این در حالی است که دولت ایتالیا اعلام کرده تا روز 15 فروردین همه مسابقات ورزشی این کشور بدون تماشاچی برگزار خواهد شد.

 

با اینحال تعداد مبتلایان به کرونا درجنوب ایتالیا و در شهر ناپول هنوز اندک است و این می‌تواند برای مسئولین بارسلونا و مقامات اسپانیایی خبر خوبی باشد.

 

اما برخی رسانه‌های اسپانیایی همچنان نسبت به سفر تعداد زیادی از هواداران ناپولی از ایتالیا که منشا اصلی این ویروس در اروپا است ابراز نگرانی کرده و خواهان ممنوعیت  حضور آنها در نوکمپ شده‌اند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.