به گزارش “مجله ایما”، جلسه کمیته اجرایی یوفا به ریاست الکساندر چفرین فردا در آمستردام هلند برگزار خواهد شد. مهمترین موضوعات مورد بحث به رقابت های اروپایی هفته ها و ماه های آتی مربوط می شد اما اپیدمی ویروس کرونا باعث شده تا در این جلسه خطراتی که این ویروس برگزاری بازی ها را تهدید می کند، بیش از هر چیزی مورد بررسی قرار بگیرد.

 

 

 

 

میکله اووا نایب رئیس ایتالیایی یوفا اخیرا هشدار داد که یورو 2020 تنها در صورتی برگزار خواهد شد که ویروس کرونا به طور کامل از بین رفته باشد و در غیر این صورت احتمال عدم برگزاری این بازی ها بالا خواهد بود.

 

100 روز به شروع یورو 2020 که قرار است به میزبانی 12 شهر مختلف برگزار شود، هنوز نمی توان به طور قطع گفت که چه سرنوشتی در انتظار این تورنمنت بزرگ است. در تورنمنتی که پیش بینی می شود 2.5 میلیون نفر از آن دیدن کنند و شاهد موج سفرهای توریستی در اروپا خواهیم بود، خطر کرونا یک خطر کاملا جدی محسوب می شود.

افتتاحیه بازی ها در شهر رم و ورزشگاه الیمپیکو است. ایتالیا کانون شیوع کرونا در اروپاست و اخیرا بسیاری از بازی های سری آ به همین دلیل به تعویق افتاده اند. البته فردا هیچ تصمیم قطعی در مورد یورو 2020 اتخاذ نخواهد شد و همه چیز به ماه آینده موکول می شود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.