“” شیوع و افزایش روز به روز گستردگی ویروس کرونا باعث شده که تمام مسابقات ورزشی در سراسر جهان به حالت تعلیق در بیاید. در حال حاضر تمام رقابت های معتبر داخلی در اروپا و همچنین رقابت های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به حالت تعلیق درآمده است. اتفاقی که برای اکثر قریب به اتفاق مناطق دیگر دنیا نیز رخ داده است.

 

از طرف دیگر غیرقابل پیش بینی بودن زمان پایان این وضعیت باعث شده  که طی هفته های اخیر شایعات درباره تعیین تکلیف رقابت‌های مختلف پیش از پایان مسابقات به گوش برسد. تا جایی که ممکن است قهرمان لیگ های اروپایی بر اساس صدرنشین کنونی رقابت ها مشخص شود؛ که البته با تکذیب رئیس یوفا یعنی الکساندر سفرین همراه شد.

 

 

 

 

با این وجود اما کشوری در آمریکای شمالی دست به اقدامی عجیب زده است؛ فدراسیون فوتبال السالوادور به دلیل شیوع کرونا در این کشور تنها بعد از گذشت ۱۱ هفته از رقابت های لیگ السالوادور( کلاسورا) قهرمان را مشخص کرده و جام را به تیم صدرنشین کنونی یعنی دپورتیوو اهدا کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.