“” کارن برادی نایب رئیس باشگاه وستهام چندی قبل مدعی شد با توجه به منصفانه نبودن به پایان رساندن فصل با شرایط فعلی بهتر است فصل ملغی اعلام شده و همین جا به اتمام برسد که این موضع باعث اعتراض هواداران لیورپول شده بود.

 

انتقادات فراوان نسبت به نایب رئیس وستهام باعث شد که او نظر خود را پس بگیرد و چند روز بعد از لیورپول به عنوان تیمی که شایسته قهرمانی است یاد کند. او همچنین مدعی شد که این اظهار نظر او مبنی بر بهتر بودن لغو کامل مسابقات بیشتر به خاطر حفظ ایمنی بوده است نه قهرمان نشدن تیمی خاص.

 

 

 

 

با وجود عذر خواهی نایب رئیس باشگاه وستهام بابت صحبت‌هایی که مطرح کرده بود اما به نظر می رسد که این موضوع برای مالک این تیم یعنی دیوید سالیوان کمی ناخوشایند بوده است چرا که او اعتقاد دارد که بهتر از رقابت های لیگ برتر تا پایان و به شکل کامل برگزار شود. همچنین گفته می شود که سالیوان در این رابطه با برادی جلسه ای نیز تشکیل داده و نارضایتی خود را بابت اظهار نظر او مطرح کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.