“” لیگ یک فرانسه از تاریخ 13 مارس و به علت شیوع ویروس کرونا در این کشور به حالت تعلیق درآمده و هنوز تاریخ دقیقی برای از سر گیری مسابقات اعلام نشده است. در حالیکه زمزمه هایی در برخی کشورها مانند ایتالیا و انگلیس در مورد از سر گیری بازی ها از ماه آتی شنیده شده برنارد کایازو تاکید کرد لیگ فرانسه حداقل تا اواخر خرداد تعطیل بوده و ادامه این روند می تواند به ورشکستگی بسیاری از تیم ها منج شود.

 

برنارد کایازو گفت: “لازم است فصل را به هر قیمتی تمام کنیم حتی اگر این به معنای پایان فصل در ماه ژوئن و آگوست و از سرگیری مجدد باشد. در حال حاضر تمام باشگاه ها در حدود 250 میلیون یورو در ماه ضرر می دهند و ما نمی توانیم شرایط را تغییر دهیم تا این که منحنی معکوس شود. این یعنی پایان فصل بین ماه های ژوئن تا آگوست رقم خورده و این اتفاق در بهترین حالت در 15 ژوئن رخ می دهد و لیگ می تواند از آن روز از سر گرفته شود.

 

 

 

 

من خیلی خیلی نگران باشگاه ها هستم. بدون کمک دولت ظرف شش ماه و نیمی از باشگاه های دچار ورشکستگی خواهند شد. پنج لیگ بزرگ اروپا در حال حاضر چهار میلیارد یورو ضرر کرده اند و این رقم برای لیگ فرانسه بین 500 تا 600 میلیون یورو بوده است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.