به گزارش “مجله ایما”، علی کریمی، هافبک استقلال درباره دیدار مقابل ذوب آهن و نتیجه کسب شده در آن گفت: خیلی خوشحالیم که سه امتیاز مهم را گرفتیم. باید خودمان را بالای جدول نگه داریم و خدا را شکر که اینطور شد. عدم حضور هواداران یک پوئن منفی بود چرا که حضور آنها می توانست به ما کمک کند.

 

وی در واکنش به سوالی که سپاهان در بازی با پرسپولیس به خاطر عدم حضور هوادارانش به میدان نرفته گفت: من نمی توانم درباره آنها نظر بدهم. وقتی شیوع بیماری است همه بازی ها باید لغو می شد. بازی بدون تماشاگر خیلی بد است و مسوولان باید یک تصمیم خوب می‌گرفتند.

 

وی درباره اینکه بازیکنان هم در معرض خطر هستند و نباید بازی برگزار می شد گفت: همه می دانند اگر کسی این بیماری را داشته باشد تا مدتی نشان نمی دهد. اینکه با هم در ارتباط داشته باشیم امکان خطر را افزایش می دهد. باید تصمیمی گرفته شود که به ضرر بازیکنان و مردم هم نشود.

کریمی درباره حضور اسکوچیچ در سمت سرمربیگری تیم ملی گفت: فکر می کنم اسکوچیچ در تیم هایی که حضور داشته علیرغم اینکه قدرتمند نبوده، نتایج خوبی گرفته چه نفت آبادان و ملوان و فولاد.

هافبک استقلال درباره شرایط خودش و اینکه گمانه زنی درباره عدم حضور او برابر ذوب آهن نیز گفت: در مورد خودم هشت روز تمرین نکردم و سرماخوردگی شدیدی داشتم. امروز به خاطر تیم و کمبود بازیکنان و مصدومان هر چه داشتم در زمین گذاشتم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.