دانلود سریال یاغی

“”، کریم باقری بعد از سال‌ها حضور روی نیمکت پرسپولیس از چندی پیش چالش جدید خود بر روی نیمکت تیم ملی و دستیاری دراگان اسکوچیچ را نیز آغاز کرده و البته بدشانس بوده که ماجراهای مربوط به کرونا باعث شده تا اردوی تیم ملی به تعویق بیفتد. باقری اما در گفتگو با اپلیکیشن باشگاه ادعا کرده که لیگ به پایان خواهد رسید و سرخپوشان قادر خواهند بود چهارمین قهرمانی خود را به دست بیاورند.

 

از وضعیت پرسپولیس در روزهای پایانی سال صحبت کنید.

بالاخره همانطور که می‌دانید اکثر تیم‌ها یا بهتر بگویم همه تیم‌ها به دلیل بحث ویروس کرونا بلاتکلیف هستند و تمرینات خود را تعطیل کردند. ما اما برای اینکه از شرایط آمادگی دور نشویم چند روزی را تمرین کردیم اما در نهایت تمرینات تعطیل شد.

 

اما به هر حال بلاتکلیفی موجود اصلا خوب نیست.

به هر حال از طرفی اعلام کردند که مسابقات لیگ برتر از ۱۵ فروردین سال آینده آغاز می‌شود که دوباره این برنامه هم تا آخر فروردین لغو شد و به همین دلیل همه ما بلاتکلیف هستیم. به نظرم شرایط سختی است و باید با یک برنامه‌ریزی مناسب و با تمرینات کافی تیم را در شرایط خوبی نگه داریم. البته این مسئله فقط مختص به پرسپولیس نیست و همه تیم‌ها با این شرایط دست و پنجه نرم می‌کنند.

 

چه زمانی تمرینات پرسپولیس آغاز می‌شود؟ برنامه تمرینی مشخص شده است؟

در این باره باید کادر فنی به جمع‌بندی برسد. ابتدا باید اجازه دهید تا زمان آغاز بازی‌های لیگ برتر و ادامه آن مشخص و اعلام شود. تعطیلی بازی‌ها و تمرینات قطعاً به ضرر پرسپولیس است چراکه تیم ما شرایط خوبی داشت. باید قبول کنیم که به دلیل وضعیت به وجود آمده همه تیم‌ها این وضعیت را دارند و تفاوتی بین هیچ تیمی وجود ندارد. البته ما در شرایط مسابقه بودیم و شرایط خوبی هم داشتیم اما بیشتر از هر چیز باید به سلامتی فکر کرد چرا که سلامتی از هر چیزی مهمتر است. امیدوارم این اتفاق ناگوار و این ویروس کرونا هرچه زودتر از کشور ما دور شود تا دوباره ما فوتبالیست‌ها و همه مردم با خیال راحت به کار خودمان برگردیم.

 

پرسپولیس شانس زیادی دارد که بتواند برای چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر شده و پوکر کند. شما چقدر برای پرسپولیس در این راه شانس قائلید؟

بالاخره همه تلاش ما این است تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. از طرف دیگر شرایط ما هم در جدول خوب است و با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم‌های دیگر در صدر جدول هستیم اما باید در بازی‌های باقی‌مانده با همه قوا و با انگیزه بسیار زیاد وارد مسابقات شویم تا بتوانیم امتیازات لازم را بگیریم چرا که هنوز هیچ چیزی تمام نشده است. ما دوست داریم که برای چهارمین سال متوالی قهرمان شویم و به همین دلیل باید همه تلاش خودمان را به کار بگیریم.

 

صحبت از احتمال لغو مسابقات و نیمه تمام ماندن بازی‌های لیگ برتر است. به نظر شما در صورت رخ دادن چنین مسئله‌ای اجحاف در حق پرسپولیس صورت نگرفته؟

در این باره نمی‌توان حرف خاصی زد چرا که هر روز یک صحبت و شایعه مطرح می‌شود اما باید منتظر تصمیم قطعی مسئولان باشیم. به نظر من ما باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که از اواخر فروردین ماه سال آینده بازی‌ها آغاز شود و به نظرم این اتفاق هم رخ خواهد داد.

 

محمدحسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا داد. شما به عنوان یکی از مربیان این تیم در این خصوص چه صحبتی دارید؟

متاسفانه اتفاقات خوبی رخ نداد و الان هم بدهی زیادی روی دست باشگاه است که این مسائل می‌تواند تاثیرگذار باشد. ما با بازیکنان در تمرین صحبت کردیم و به آنها گفتیم که باید روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم تا از نظر بدنی در آمادگی کامل باشیم. به بازیکنان گفتیم که به این مسائل فکر نکنند و فقط باید به ۹ بازی باقی‌مانده در جدول لیگ برتر فکر کنند تا بتوانیم با به دست آوردن قهرمانی هواداران را خوشحال کنیم. مطمئناً مساله مدیریت باشگاه در دست بازیکنان و مربیان نیست و مسئولان باشگاه کار خودشان را انجام می دهند. امیدوارم که اتفاقات خوبی در آینده رخ بدهد و همه چیز روی روال پیش برود.

 

لغو بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا قطعاً باعث فشار مضاعف به بدن بازیکنان در ادامه راه خواهد شد که این مسئله به احتمال زیاد کیفیت کاری بازیکنان را پایین می‌آورد. برای این مسئله چه فکری کردید؟

قطعاً همین طور است و ما در سه جبهه باید بجنگیم. خوشبختانه بازیکنان با تجربه‌ای داریم که در این سال‌ها تجربیات خیلی خوبی به دست آوردند و پیش از این هم تجربه چنین شرایطی را داشتند. مطمئنا ما در هر سه جام تلاش خواهیم کرد و فکر می‌کنم این بار در آسیا اتفاقات خوبی برای پرسپولیس رخ بدهد. بازیکنان با تجربه‌ای داریم و خواسته همه بازیکنان و مربیان این است که در لیگ قهرمانان آسیا اتفاقات خیلی خوبی را رقم بزنیم و مطمئناً برای این مسئله تلاش خواهیم کرد تا به این مهم دست پیدا کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.