“” کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در صفحه اینستاگرامی خود نظر سنجی جالبی را منتشر کرده است. این نهاد رسمی فوتبال آسیا با انتشار 4 تصویر از مدافعان آسیایی که یکی از آنها سیدجلال حسینی مدافع و کاپیتان پرسپولیس است از کاربران خود پرسیده است: «فرض کنید مهاجم حریف تنها یک بازیکن را برای به ثمر رساندن گل پیش‌روی خود دارد. دوست دارید کدام مدافع جلوی این مهاجم باشد؟»

حسینی که اخیرا در نظر سنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان اسطوره ایران در تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بالاتر از فرهاد مجیدی به دست آورد حالا بار دیگر در نظر سنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته است.

کواک تائه-هوی بازیکن کره ای الهلال عربستان عبدالکریم حسن و ژانگ لینگ فنگ مدافع چینی 3 بازیکن دیگری هستند که در این نظرسنجی اینستاگرامی AFC  با سیدجلال حسینی رقابت خواهند کرد.

نکته قابل توجه کری خوانی های پرتعداد هواداران استقلالی وپرسپولیسی در بخش کامنت های این پست است. کری خوانی عجیبی زیر این پست شکل گرفته که در نوع خود جالب توجه است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.