دانلود سریال یاغی

علی کفاشیان در گفت‌وگوی کوتاه با شبکه خبر اظهار کرد: ما در فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیر دولتی هستیم؛ یعنی به یک نحوی وابستگی ما به دولت وجود دارد.

 

او ادامه داد: بازرسی کل کشور دیوان محاسبات و مجلس این حق را برای خودشان قائل هستند که به مسائل مختلف در فدراسیون فوتبال ورود پیدا کنند. بهتر است ما قبل از ورود آنها به مباحث فدراسیون فوتبال شفاف‌سازی کنیم و این شفافیت می‌تواند کمک کند تا آنها بتوانند کارشان را بهتر پیش ببرند و مطلع شوند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال یادآور شد: خیلی از مواردی که الان در سازمان بازرسی پیگیری می‌کنند به این شکل است که یک روزنامه می‌نویسد آقای ویلموتس فلان مشکل را دارد؛ آنها هم می‌گویند پس اگر این مشکل پیش آمده ورود پیدا می‌کنیم و می‌گویند مشکل چه چیزی است وگرنه تا قبل از آن کسی به آنها نمی‌گوید چه اتفاقاتی می‌اُفتد.

 

کفاشیان تاکید کرد: با ساختار فعلی فدراسیون فوتبال رُکن قضایی داخل فدراسیون و همچنین رُکن قضایی خارج از آن می‌تواند به اتفاقات داخل فدراسیون ورود پیدا کند و این کار قانونی است و کاری هم نمی‌توان کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.