مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

رقابت های لیگ برتر که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود بعد از سه ماه قرار است از 17 ژوئن آغاز شود؛ در حالی که لیورپول برای قطعی کردن قهرمانی اش در رقابت های این فصل تنها به دو پیروزی دیگر نیاز دارد.

اما در این بین پلیس اعلام کرده که از 92 دیدار باقی مانده این فصل لیگ برتر 6 بازی باید در زمین بی طرف انجام شود که یکی از آنها دیداری است که می تواند به قهرمانی لیورپول منجر شود و تصمیم گیری در این مورد هفته آینده گرفته خواهد شد. اما کلوپ تاکید کرد که قهرمانی لیورپول در انگلیس بعد از 30 سال آنقدر اتفاق مهمی است که سایر مسائل را تحت تاثیر قرار می دهد.

او به beIN Sports گفت: آن لحظه برای من هر وقت که بخواهد باشد در ورزشگاه خالی یا هر چیز دیگری با دعاها و عشقی که هواداران از سراسر دنیا می رفتند همچنین یک روز استثنایی در زندگی ام خواهد بود.

نمی دانم چه زمانی خواهد بود- امیدواریم در آنفیلد باشد اما نمی دانیم و اهمیتی هم ندارد. من کاملا مطمئنم که می توانیم شرایط را در اینجا در لیورپول هم مرتب کنیم. ما برای این شرایط مدتی منتظر ماندند و هنوز این انتظار تمام نشده است. اگر لیگ را متوقف کرده بودیم یک خلا بی دلیل و احمقانه ایجاد می شد.  

 

 

ما می خواستیم به هر شکل ممکن بازی کنیم و اکنون واقعا مشتاق بازی هستیم زیرا می خواهیم در زمین قهرمان شویم و به نظر می رسد که می توانیم این کار را بکنیم.

شرایط عالی نیست اما مدتی است که می دانستیم شرایط عالی نخواهد بود بنابراین به آن عادت داریم. می خواهیم قهرمان شویم و سپس ببینیم چه حسی دارد. من مطمئنم که حس فوق العاده ای خواهد داشت. خیلی از آدم‌های دنیا هرگز این شانس را ندارند که قهرمان لیگ برتر شوند. برای ما این فرصتی است که باید از آن استفاده کنیم.

قانون فاصله گیری اجتماعی همچنان در بریتانیا اجرا می شود و کلوپ تاکید کرد که هواداران لیورپول باید در چند هفته آینده همچنان از آنفیلد فاصله بگیرند: روز قبل من عبارت خیلی خوبی شنیدم. اینکه ما بهترین هواداران خانگی را در دنیا داریم و اکنون نیاز به بهترین هواداران درخانه دنیا داریم.

زمان هایی در زندگی مان خواهد بود که ما زمان و فرصت خواهیم داشت و اجازه پیدا می کنیم تا با هم جشن بگیریم و این کار را خواهیم کرد؛ به شکلی مناسب. هر زمان که باشد آنوقت تصمیم می‌گیریم که چقدر از آن لذت ببریم.

بنابراین چه کسی اهمیت می دهد؛ واقعا هم مهم نیست. ما تنها می خواهیم در آن لحظه با هم باشیم و باید ببینیم که در آن زمان چقدر در کنار هم بودن مجاز است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.