دانلود سریال یاغی

سه ماه بعد از توقف رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا قرار است این رقابت ها از 17 ژوئن (15 روز دیگر) آغاز شود و لیورپول برای اینکه بتواند قهرمانی اش در رقابت های این فصل لیگ برتر را قطعی کند به 2 پیروزی دیگر نیاز دارد.

قرار است بازی های باقی مانده پشت درهای بسته برگزار شود و تعدادی از بازی ها از جمله دیداری که می تواند به قهرمانی لیورپول منجر شود در زمین بی طرف برگزار خواهد شد. کلوپ بار دیگر تاکید کرد که مشکلی با این موضوع ندارد و تنها به بازگشت به رقابت ها و به پایان رساندن این فصل فکر می کند.

او به بی بی سی گفت: فکر کردن به قهرمانی هم جذاب است اما ما هنوز قهرمان نشده ایم و این را می دانیم. می دانیم که به قهرمانی نزدیک هستیم اما فقط نزدیک. 27 امتیاز دیگر برای ما باقی مانده و ما تمام تلاش مان را می کنیم تا همه این امتیازات را به دست بیاوریم.

 

 

ما هنوز قهرمان نشده این. ما باید دیدارهایی برگزار کنیم و باید در آنها پیروز شویم. نمی خواهیم بعد از دو پیروزی متوقف شویم یا هر اتفاقی که بیفتد. فکر نمی کنم که پیروزی ما از قبل قطعی است. ما باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

اگر قهرمان شویم هر نوع جشنی که ممکن باشد درون تیم برگزار خواهیم کرد و با هواداران مان وقتی که اجازه آن داده شود جشن می گیریم.

می توانم قول بدهم که اگر این اتفاق بیفتد در شهر هم جشن می گیریم. هر زمان که باشد. چه کسی اهمیت می دهد! ما تنها به روزی نیاز داریم که همه بتوانند بیایند و با هم جشن بگیریم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.