دانلود سریال یاغی

“” ستاره برزیلی لیورپول یعنی روبرتو فیرمینو یکی از مهم ترین ارکان موفقیت قرمزهای آنفیلد در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر بوده است. او تا به اینجای رقابت‌های لیگ برتر در ۲۹ بازی به میدان رفته و آمار ۸ گل و ۷ پاس گل را به ثبت رسانده است.

 

فیرمینو اما طی فصول اخیر همواره به خاطر نحوه بازی و فداکاری اش در زمین مورد تحسین قرار گرفته است؛ اتفاقی که حالا یک بار دیگر توسط یورگن کلوپ نیز رخ داده است. سرمربی آلمانی لیورپول در این باره گفت: ” بسیار کم اتفاق می‌افتد که شما بتوانید با شخصی با این میزان از فداکاری و از خود گذشتگی مثل فیرمینو ملاقات کنید.

او دوست دارد دائماً توپ را به این طرف و آن طرف پاس بدهد و با این موضوع کاملاً خوشحال است. بعدا اما پس از ۴ یا ۵ بازی متوجه می‌شود که گل نزده است.”

 

 

 

 

 

کلوپ در ادامه تمجید هایش از ستاره برزیلی خود گفت: “به جز این فداکاری اما او واقعاً یک بازیکن باورنکردنی است. فیرمینو یک ستاره در کلاس جهانی است. یک پسرخوب احساساتی.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.