به گزارش “مجله ایما”، لیورپول در شبی که انتظارش را نداشت جریان بازی اینقدر برایش دشوار پیش برود، در نهایت با درخشش ستاره های خط حمله اش در نیمه دوم موفق به بازگشت شده و 2-3 وستهام را مغلوب کرد. یورگن کلوپ از نمایش تیمش در ابتدای بازی و همچنین حفظ فشار در نیمه دوم رضایت دارد.

 

 

یورگن کلوپ گفت: “من از سبکی که بازی را آغاز کردیم رضایت داشتم. گل اول ما فوق العاده بود، اما در ادامه روی توپ های دوم عملکرد خوبی نداشتیم. در دقایقی از بازی نتوانستیم بازی خودمان را ارائه دهیم و این باعث شد وستهام احساس بهتری پیدا کند. ما در نیمه اول در برخی موارد صبرمان را از دست دادیم، آنها در همین حین موفق شدند گل دوم را به ثمر برسانند و من بعدا باید مرور کنم چگونه این اتفاق رخ داد.

 

بعد از دریافت گل دوم مجبور شدیم آرامش مان را حفظ کرده و ارهای دستی در زمین پیاده کنیم. شاید تمام گل هایی که وارد دروازه وستهام کردیم کمی عجیب بود و بهترین گلی که به ثمر رساندیم هم که قبول نشد. این به نوعی سبکی بود که ما واقعا به دنبال اجرایش بودیم، گرچه به نظر می رسید سادیو مانه هنگام گلزنی کمی در آفساید قرار دارد. اما ما فشارمان را حفظ کردیم و این همان چیزی بود که باعث شد ما مقابل وستهام موفق به کسب سه امتیاز شویم. این اتفاقی ویژه بود.

 

ضربات ایستگاهی در دیدار مقابل وستهام باعث بازگشت ما به جریان بازی و روشن شدن دوباره موتور لیورپول شد، اما ما موقعیت های زیادی از این طریق داشتیم و باید راه های مختلفی در این شرایط امتحان شود.”

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.