دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما” کویرنشینان که این روزها حال و روز خوشی دارند و مدعی صعود می باشند توانستند نزدیکتر از قبل به یک قدمی صدر برسند جایی که هم استانی شان در بالاترین نقطه جدول جا گرفته است.

 

تیمی که اکنون به رده دوم رسیده در آغاز راه چندان امیدوارکننده ظاهر نشده بود و قبل از قرار گرفتن در مسیر مدعی شدن تنها در 30 درصد از بازی ها موفق شده بود کلین شیت کند که یک آمار ضعیف برای تیمی است که در سر سودای صعود دارد. حتی مس در اولین بازی سه گل دریافت کرد.

شکننده بودن خط دفاعی نارنجی پوشان کاملا در مسیری که آنان در پیش گرفته بودند در ذوق می زد. اما رفته رفته مجتبی حسینی به نقطه ضعف تیم خود پی برد تا با سر و سامان بخشیدن یه خط دفاعی اولین گام را برای مدعی شدن بردارد.

 

بیست و ششمین بازی این فصل برای مس با تساوی بدون گل به پایان یافت تا نرخ کلین شیت مس در ده بازی اخیر به 80 درصد برسد. همچنین کرمانی ها موفق شدند در 381 اخیر دروازه شان را بسته نگه دارند تا سیر صعودی و مدعی شدن آنان ارتباط کاملا مستقیمی با کلین شیت های متوالی داشته باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.