دانلود سریال یاغی

“” ویروس کرونا حالا در ترکیه نیز جدی شده است. پس از این که مسئولان ترکیه ای این ویروس را خیلی جدی نگرفتند و حتی سوپرلیگ را هم تعطیل نکردند حالا شرایط بحرانی شده و فوتبالیست های این کشور نیز قصد دارند تا از پتانسیل خود استفاده کرده و برای کمک به ماندن مردم در خانه برای آن ها مواد غذایی ضروری را تهیه کنند.

 

 

آلتای بایاندیر دروازه بان تیم فنرباغچه با انتشار پستی خبر داد که نیازهای غذایی 1000 خانواده را تامین می‌کند. او همچنین از اوموت ناییر و ایلهان پارلاک دعوت کرد که به این کمپین بپیوندند. آلتای هشتگی را هم نظیر در خانه بمانیم زیر پست خود زد و از دیگران خواست تا بدون دعوت به کمپین کمک به تامین مواد غذایی ملحق شوند.

 

اوموت ناییر نیز با این درخواست موافقت و اعلام کرد که او هم نیاز 1000 خانواده را برطرف خواهد کرد. این بازیکن تیم بشیکتاش فورکان و همچنین مرت چتین بازیکن آاس رم را به این چالش فراخواند.

 

بعد از این دو حداقل 8 فوتبالیست مربی یا مدیرعامل به این کمپین پیوسته‌اند و زنجیره پویش تامین نیاز غذایی 1000 خانواده هر لحظه گسترده تر می‌شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.