دانلود سریال یاغی

“” هفته آینده بارسلونا تصمیم خواهد گرفت که آیا به طور موقت دستمزد برخی از بازیکنان تیم اصلی را برای مقابله با تاثیر اقتصادی ویران کننده ویروس کرونا کاهش دهد یا خیر. این منابع همچنین به ESPN اطلاع دادند که بازیکنان از شرایط آگاه بوده و باید برای کاهش موقع دستمزد به باشگاه چراغ سبز نشان بدهند.

 

رئیس باشگاه بارسلونا طی یک کنفرانس از راه دور در روز جمعه با اعضای هیئت مدیره این باشگاه توضیح داد که وضعیت مالی پیچیده بوده اما اگر اقدامات خاصی انجام شود اوضاع غیرقابل جبران خواهد شد. این باشگاه برنامه ای برای قطع همکاری موقت با کارمندانش نداشته اما از بازیکنان می خواهند دستمزدشان را کاهش دهند تا امکان اداره باشگاه وجود داشته باشند.

 

 

بارسلونا اولین تیم در تاریخ بوده که متوسط ​​حقوق بازیکنانش بیش از 11 میلیون یورو در سال است. علاوه بر این بازیکنان بارسلونا و سایر باشگاه ها با اتحادیه بازیکنان اسپانیا (AFE) در تماس دائم بوده و در تلاش برای برطرف کردن ابهامات هستند. همچنین جوزپ بارتومئو در حال مذاکره با اعضای ECA (اتحادیه باشگاههای اروپایی) و یوفا بوده زیرا نگرانی های زیادی در مورد پیامدهای مالی ویروس کرونا در شرایط مالی باشگاه وجود دارد.

 

تاکنون بارسلونا 22.1 میلیون یورو از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده و در صورت رسیدن به فینال می تواند 37.5 میلیون یورو دیگر اضافه خواهد شد. قهرمان در اروپا باعث افزایش 4 میلیون یورویی درآمد شده و حضور در سوپر جام 3.5 میلیون یورو دیگر به حساب بارسا واریز می کند. باشگاه بارسلونا در حال حاضر فروشگاه های رسمی موزه باشگاه آکادمی و خود استادیوم نوکمپ را تعطیل کرده بنابراین هیچ پولی از طریق بلیط فروشی به باشگاه تزریق نمی شود. البته فروش آنلاین البسه افزایش یافته اما منابع مالی لازم برای تولید لباس های جدید وجود ندارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.