مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” شیوع ویروس کرونا تقریبا در تمام کشورهای دنیا باعث تعطیلی مسابقات فوتبال شده و همه بازی های بین المللی را نیز لغو کرده است. 

 

در حالی که قاره آفریقا دیرتر از آسیا و اروپا با این ویروس روبرو شد و  تلفات کمتری تا کنون داشته کشورهای این قاره هم مسابقات خود را به حالت تعلیق درآورده اند. یکی از این کشورها تونس است که از دو هفته قبل تمامی بازی ها را تا زمانی غیر معلوم لغو کرد.

 

با این وجود فدراسیون فوتبال تونس دست به یک اقدام جالب زده است. مسئولان این فدراسیون تصمیم گرفته اند به باشگاه های فوتبال به دلیل خسارت مالی ناشی از دوران تعطیلی مسابقات کمک کنند و مبلغ 1 میلیون دینار (معادل 344 هزار دلار) به صورت کلی و با توجه به سطح و لیگی که تیم ها در آن حضور دارند بین آنها تقسیم خواهند کرد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.