دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، درحالیکه مسابقات لیگ برتر انگلیس به دلیل شیوع ویروس کرونا سه هفته تعلیق شده، باشگاه لیورپول به برنامه خیریه کمک هواداران به تامین غذای نیازمندان 40هزار پوند کمک مالی کرد. برنامه کمک هواداران به تامین غذای نیازمندان، برنامه خیریه‌ای است که بر اساس آن هواداران هر هفته در ورزشگاه‌ها مبالغی کمک کرده و در تامین غذای نیازمندان مشارکت می‌کنند.

 

با توجه به تعلیق مسابقات لیگ برتر، این برنامه خیریه تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند روی جمع‌آوری کمک‌های مالی هواداران در ورزشگاه خانگی لیورپول، آنفیلد، حساب کند.

 

 

در این شرایط باشگاه لیورپول در بیانیه‌ای اعلام کرد که برای جبران این وقفه در برنامه خیریه کمک به تامین غذای نیازمندان مبلغ 40هزار پوند به این برنامه کمک کرده است.

 

این برنامه خیریه 25 درصد از درآمد خود را از اعانه‌هایی بدست می‌آورد که هواداران تیمها در روز بازی‌های تیم‌هایشان در لیگ برتر در استادیوم‌ها پرداخت می‌کنند. باشگاه لیورپول اعلام کرده که برای چهار بازی باقی‌‌مانده خانگی‌اش در لیگ برتر، به ازای هر بازی 10هزار پوند به این خیریه پرداخت می‌کند.

 

باشگاه لیورپول در بیانیه خود اعلام کرد:” هواداران ما همیشه در حمایت از برنامه خیریه کمک به تامین غذای نیازمندان فراتر از انتظار ظاهر شده‌اند و سالها است که در این برنامه مشارکت دارند. ما از همه کسانی که توان دارند می‌خواهیم از هر طریق ممکن، چه به صورت آنلاین و چه از طریق دفاتر اعلام شده از طرف باشگاه به این برنامه کمک کنند”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.