مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” در شرایطی که چهره های مطرح فوتبال جهان در این روزهای بحرانی با اعطای مبالغی چشمگیر به کمپین ها و موسسات خیریه و پزشکی در کشورهای مختلف در صدد مقابله با بحران کروناویروس پرداختند ستاره ایرانی برایتون انگلیس نیز با کمک شش هزار پوندی به بیمارستانی در استان قزوین ایران مورد توجه رسانه معتبر جزیره همین طور برخی رسانه های حاشیه خلیج فارس قرار گرفت.

سان انگلیس در خبری پیرامون کمک شش هزار پوندی علیرضا جهانبخش به همشهری هایش در استان قزوین در ایران با تمجید از این رفتار انسان دوستانه ملی پوش ایرانی به اقدامات صورت گرفته از سوی ستاره ها و چهره های سلبریتی در کشورهای مختلف پرداخت و ابراز امیدواری کرد به زودی این بحران خاتمه پیدا کند.

در عین حال استاد الدوحه قطر و الوطن نیز با پوشش این اقدام انسان دوستانه علیرضا جهانبخش ستاره باشگاه برایتون آلبیون انگلیس از رفتار او به نیکی یاد کردند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.