دانلود سریال یاغی

لیگ ستارگان قطر بازیکنان خارجی پرتعداد سرشناس و البته گران‌قیمتی را در اختیار دارد که در تیم های مختلف این لیگ بازی می‌کنند. آن ها در این مدت دائم با باشگاه در تماس بودند و تمرین را سپری می‌کردند اما ترجیح دادند که به جای سفر به کشور خود در حاشیه خلیج فارس بمانند.

 

یک روزنامه قطری در این باره نوشته است: این در حالی است که در بقیه کشورهای منطقه بازیکنان منتظر فرصتی بودند که راهی کشورهای خود شوند اما ماجرا در قطر برعکس بود. حتی در چند کشور باشگاه ها پروازهای اختصاصی را باوجود قیمت گزاف گرفتند تا درخواست بازیکنان برای سفر به کشور خود را اجابت کنند چرا که این فوتبالیست ها به سیستم دولتی کشور برای مبارزه با کرونا اعتقادی نداشتند.

 

به نظر می‌رسد اشاره روزنامه قطری به کشور عربستان است که چند بازیکن خارجی اش راهی کشورهای خود شدند. به نقل از این روزنامه بازیکنان حاضر در لیگ قطر از قدرت تبلیغاتی خود استفاده کردند و در مبارزه با کرونا به دولت یاری رساندند.

 

رامین رضاییان و مرتضی پورعلی گنجی دو بازیکن ایرانی حاضر در لیگ قطر هستند که پیراهن تیم الشحانیه و العربی را بر تن دارند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.