به گزارش “مجله ایما”، به نقل از آاس، 18 دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که جرارد پیکه موضع رسمی خود در مقابل اتفاقات اخیر در باشگاه بارسلونا را با یک توئیت کوتاه نشان داد.

دو روز پیش فاش شد که باشگاه بارسلونا با شرکتی قرارداد امضا کرده تا در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توئیتر، با ساختن اکانت های فِیک به مخالفان باشگاه و حتی بازیکنان خودی و شخصیت های سیاسی و فوتبالی معروف حمله کند و در عوض چهره مدیران باشگاه را موجه جلوه دهد. اسناد کافی نیز برای اثبات این ادعا انتشار یافته است.

 

 

 

 

در پی این رسوایی، جوزپ بارتومئو که در راس اتهامات قرار دارد، روز گذشته با بازیکنان در محل تمرین تیم جلسه گذاشت و نیم ساعت برای شان صحبت کرد ولی گویا صحبت های او کمتر کسی را قانع کرده است.

شب گذشته مارشال لورنته یکی از روزنامه نگاران نشریه موندودپورتیوو توئیتی در حمایت از بارتومئو و باشگاه بارسلونا مقابل اتهامات اخیر منتشر کرد که با پاسخ کوبنده پیکه روبرو شد.

کاپیتان بارسلونا در پاسخ به این توئیت نوشت:« عروسک خیمه شب بازی» که نشان می دهد پیکه هیچکدام از حرف های بارتومئو را باور نکرده است و حامیان او را نیز عروسک خیمه شب بازی می داند.

پیکه به همراه مسی یکی از قربانیان این اکانت های دروغین بوده و به شدت از رفتار باشگاه ناراحت است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.