مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” بعد از آنکه طبق اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا تیم های لیگ برتری تمرینات خود را هم لغو کردند حالا اکثر باشگاه ها با دادن برنامه تمرینی سعی دارند آمادگی بدنی بازیکنان خود را حفظ کنند.

باشگاه سپاهان هم از این قاعده مستثنا نیست. سپاهانی که روز 5 فروردین تست های کرونا را پشت سر گذاشتند تا سلامتی شان تایید شود این روزها در منزل تمرینات خود را دنبال می کنند. کادرفنی طلایی پوشان اصفهانی برنامه ای را به هر بازیکن داده که طبق آن تمرین کند.

این تمرینات به صورت روزانه از سوی کادرفنی با هر بازیکن چک می شود. البته مساله مهم این است که به دلیل بسته شدن راه های ارتباطی خروج بازیکنان سپاهان از اصفهان مهیا نیست و همه نفرات فعلا در خانه های خود تمرین می کنند تا با عادی شرایط بتوانند تمرینات گروهی شان را نیز شروع کنند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.