دانلود سریال یاغی

آینده فیلیپ کوتینیو در هاله ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست این ستاره 28 ساله و برزیلی فصل بعد در چه تیمی بازی خواهد کرد. بایرن مونیخ برای دائمی کردن قرارداد او باید مبلغ گزاف 120 میلیون یورو به بارسلونا پرداخت کند و هنوز در این رابطه تصمیم نگرفته است.

 

 

اما نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ همچنان نظر مثبتی روی فیلیپ کوتینیو دارد و همین موضوع شانس ماندن او در آلمان برای فصل بعد را افزایش خواهد داد. خود این بازیکن نیز علاقمند به ادامه حضور در بایرن مونیخ است. تمدید قرارداد قرضی برای یک فصل دیگر نه گزینه مورد علاقه بایرن مونیخ است و نه بارسلونا پس به همین دلیل باواریایی ها باید به زودی در مورد آینده فیلیپ کوتینیو تصمیم گیری کنند.

 

در صورت عدم تمایل بایرن مونیخ به حفظ فیلیپ کوتینیو بارسلونا تنها در صورتی حاضر است او را به فروش برساند که تیم خریدار رقمی بالا و حداقل 80 میلیون یورویی پرداخت کند. در غیر اینصورت خود بارسلونا کوتینیو را برای فصل بعد حفظ خواهد کرد. در گذشته اخباری در مورد تمایل لیونل مسی برای ماندن این بازیکن در نوکمپ منتشر شده بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.