دانلود سریال یاغی

“” روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد باشگاه اینترمیلان عملکرد الکسیس سانچس ستاره شیلیایی که در فصل جاری به صورت قرضی از منچستریونایتد در اختیار گرفته بود را دور از انتظار ارزیابی کرده و قصد تمدید با او را ندارد و در پایان فصل سانچس را به یونایتد برخواهد گرداند.

 

سانچس 31ساله در طول فصل با مصدومیت‌هایی مواجه بوده و تنها در دو بازی سری آ موفق شده به عنوان بازیکن فیکس با پیراهن اینتر بازی کند. بر اساس این گزارش سانچس در پایان فصل جاری به یونایتد بازخواهد گشت و باشگاه انگلیسی از حالا به این فکر افتاده  که برای آینده بلندمدت این ستاره شیلیایی چه تصمیمی باید اتخاذ کند.

 

 

بر اساس قرارداد فعلی سانچس با منچستریونایتد که هنوز دو سال از آن باقی مانده ستاره شیلیایی از شیاطین سرخ هفته‌ای 560هزار یورو دستمزد دریافت می‌کند و پرداخت چنین مبلغی برای یونایتد دشوار به نظر می‌رسد.

 

اعلام خبر جدایی قریب‌الوقوع سانچس از اینترمیلان در حالی مطرح می‌شود که این ستاره شیلیایی در رختکن نراتزوری از محبوبیت بالایی برخوردار است ولی مساله اصلی این است که آنتونیو کونته سرمربی اینتر به این نتیجه رسیده که ستاره شیلیایی به کارش نخواهد آمد. سانچس از زمانی که در ماه اکتبر از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شدید شد عملا فصل را از دست داد تا به این ترتیب داستان حضورش در اینتر هم به پایان برسد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.