به گزارش “مجله ایما”، منچسترسیتی در 15 دقیقه پایانی بازی باخته برابر رئال مادرید را به پیروزی تبدیل کرد و کوین دی بروین با زدن یک گل و ارسال یک پاس گل نقش فوق العاده ای در رقم خوردن این نتیجه ایفا کرد. کاپیتان سیتی برابر رئال مادرید معتقد است پاسخ تیمش به تک گل رئال مادرید بسیار خوب بوده است.

 

 

کوین دی بروین گفت: “فکر می کنم این یک شروع خیلی خوب برای بازی رفت بود. تصور می کنم 15 دقیقه اول ما کمی مشکل داشتیم، اما شما باید طوفان را پشت سر بگذارید. نیمه دوم را خیلی خوب شروع کردیم و گل حریف در لحظه بسیار دشواری به ثمر رسید، زیرا فکر می کنم در آن مقطع ما بر بازی تسلط داشتیم.

 

اما پاسخ سیتی بسیار درخشان بود، گابریل ژسوس گل زیبایی به ثمر رسید و گل دوم نیز پنالتی و بسیار مهم بود. این شروع خوبی برای ما است. من فکر می کنم در این چهار سالی که ما زیر نظر پپ گواردیولا در منچسترسیتی بازی می کنیم اتفاقات شگفت انگیزی نیز رخ داده است، زیرا گاهی اوقات برخی بازیکنان که خیلی سرشناس و شناخته شده نیستند عملکرد مورد نیاز را ارائه می دهند. برخی بازیکنان خوب کار کرده و بعضی دیگر در اوج قرار نداشتند. در دیدارهایی از این دست نیاز به جنگیدن است و ما در کنار یکدیگر به خوبی مبازه کردیم.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.