دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بارسلونا امشب در دیداری دشوار و در حالیکه تا آستانه از دست دادن دو امتیاز حساس پیش رفت، در نهایت با تکیه بر گل دقایق پایانی لیونل مسی از روی نقطه پنالتی، موفق شد با یک گل سوسیداد را مغلوب کرده و موقتا صدرنشین لالیگا شود. برخی کارشناسان پنالتی اعلام به شده به سود بارسلونا را غلط توصیف کردند، اما کیکه ستین مدعی شد از صحنه دور بوده و درست ندیده است.

 

 

کیکه ستین گفت: “ما می دانستیم که این یک بازی فوق العاده پیچیده خواهد بود. سوسیداد اخیر شش برد متوالی داشته که یکی از این پیروزی در برنابئو به دست آمده است. آنها به فینال جام حذفی رسیده اند. سوسیداد اگر بتواند از زیر فشار حریف خارج شود می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند. آنها بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارند. به جز بعضی از دقایق بازی، موفق شدیم مسابقه را کنترل کنیم. ما به لطف VAR برنده شدیم، من از روی نیمکت چیزی ندیدم و صحنه پنالتی خیلی دور بود.

 

برای رسیدن به گل باید صبور بود و ما در برخی از دقایق بازی بسیار عجله می کردیم. گاهی اوقات بازیکنان می خواهند همه به سمت جلو بروند، اما ما باید شرایط را کنترل کرده و سعی کنیم در آینده پیشرفت کنیم.

 

من شرایط تیم را مشاهده و درک می کنم، این همان چیزی است که من را نگران می کند. من می دانم که ما از نظر ذهنی خوبی در شرایط خوبی قرار داریم. ما بر یک بازی پیچیده بر حریف غلبه کردیم. حالا رئال مادرید فردا بازی داشته و باید پیروز شود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.