مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

تاوارس و تکسیرا دو مربی خارجی سپاهان هستند که میگل امروز وارد تهران شده و بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی به اصفهان سفر کرده است و این در حالی است که سه عضو دیگر همچنان در حال فراهم کردن مقدمات بازگشت هستند.

رضا فتاحی در گفتگویی در مورد خارجی های تیم و زمان بازگشتشان گفته است:« با توجه به کمبود پرواز ها و مشکلاتی که وجود دارد شراط سخت شده است. مثلا در برزیل پروتکل های قرنطینه ایالتی است و یک سری ایالت ها قرنطینه هستند. بازیکن ما در ایالتی است که باید باید با توجه به قوانین ان ایالت عمل کنند. باید نامه هایی را تهیه کنند و فکر می کنیم نهایتا طی هفته آینده به تمرینات اضافه خواهند شد.»

 

او در مورد اینکه از مربیان و بازیکنان خارجی تست گرفته می شود یا برگه سلامت باید به همراه داشته باشند توضیح داد: « مربی ما میگل تکسیرا امروز وارد ایران شد. اینطور که صحبت کردم در فرودگاه امام خمینی از ایشان تست گرفته شده است. ولی طبق قوانین در باشگاه خودمان تست می گیریم و از روز سه شنبه یا چهارشنبه به تمرینات تیم اضافه خواهند شد.»

 

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.