دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، کارلوس کی روش که سال گذشته پس از رقابت های جام ملت های آسیا از تیم ملی ایران کنار گذاشته شد، حالا دو سالی می شود که پس از هشت سال دیگر تولدش را در ایران برپا نمی کند ولی هنوز هم بسیاری از علاقمندان فوتبال در ایران، دوران حضور او را در راس کادر فنی تیم ملی فراموش نکرده اند و تولد 67 سالگی این مربی جنگجو و کاریزماتیک فرصتی بود برای به یاد آوری خاطرات خوش از این مربی پرتغالی و تبریک گفتن تولدش.

 

سرمربی تیم ملی پرتغال که طی یکی دو روز گذشته پیام های تبریک زیادی دریافت کرده، با انتشار عکسی از دو بازیکن برایتون که یکی علیرضا جهانبخش شاگرد سابق او در تیم ملی ایران است و همینطور استیون آلزاته 21 ساله کلمبیایی که مورد توجه ویژه کی روش قرار گرفته است، به پیام هایی که دریافت کرده، اینگونه واکنش نشان داده است.

 

« از تمام دوستانم، به خصوص کسانی که از کلمبیا هستند و همینطور ایرانی ها و پرتغالی ها تشکر می کنم که پیام های پراحساس و پرمعنی ای برای من ارسال کردند. از خانواده فوتبالی ام تشکر ویژه ای دارم. اینجا در کنار من، در این تصویر، علیرضا جهانبخش و استیون آلزاته حضور دارند؛ کسانی که در ماجراجویی های بزرگ من در کنارم بوده اند. همه ما حس و وظیفه ای مشترک داریم، تا هواداران را خوشحال کنیم و با اشتیاق و عشق تیم ملی را پیش ببریم. ممنون از همه شما دوستانم برای تعهدتان و اعتماد به نفسی که به من داده اید. برای همه شماها بهترین ها را می خواهم.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.