دانلود سریال یاغی

“” حمیدرضا گرشاسبی درباره بحث تعطیلی این فصل لیگ برتر گفت: مسلما جان یک انسان مهمتر از فوتبال است و متاسفانه این روزها شاهد رشد بیماری کرونا در سطح کشور و دنیا هستیم و میبینیم این ویروس با چه سرعتی تمام جهان را به خطر انداخته و هزاران نفر دچار مصیبت شده اند و رشد این ویروس لیگ های بسیاری از کشورها به تعطیلی کشانده است.

مدیرعامل باشگاه پیکان در ادامه صحبت‌هایش گفت: به نظرم در این شرایط برگزاری ادامه لیگ میسر نیست و باید تاکید کنم تصمیم گیرنده ستاد کرونا خواهد بوداز طرفی خود اهالی فوتبال و خانواده‌هایشان هم نگرانی های به حقی دارند. به عنوان یک ایرانی از هموطنان درخواست میکنم توصیه های پزشکی را خیلی جدی بگیرند یک غفلت جان چندین نفر را در معرض خطر قرار می دهد و تبعات جبران ناپذیری دارد و آثار مخرب زیادی را برای سالها به جا میگذارد انشالله که این ویروس مخرب خیلی زود از کشورمان و تمامی دنیا برچیده شود.

مدیرعامل پیکان در خصوص زمان از سرگیری تمرینات این تیم گفت: تمرینات پیکان از حدود دو هفته قبل تعطیل است اما اطلاع دارم بازیکنان تیم در منزل یا محیط امن به صورت اختصاصی تمرین دارند تمرینات گروهی همچنان تعطیل است تا هرگاه مسولان صلاح دیدند لیگ آغاز شود برنامه تمرینات از جانب کادر فنی اعلام شود .برای مجموعه باشگاه حفظ سلامت اعضای تیم در اولویت است و بخاطر احتمالات روی سلامتی آنها ریسک نکرده ایم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.