به گزارش “مجله ایما”، دو تیم بزرگ شهر منچستر در شرایطی در ورزشگاه اولدترافورد این شهر، خانه باشگاه منچستریونایتد به مصاف هم خواهند رفت که برای اولین مرتبه طی سال های اخیر هیچ یک از دو تیم شانسی برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات ندارند.

همانطور که انتظار می‌رفت ادرسون و دخیا به ترتیب محافظت از دروازه‌های منچستریونایتد و منچسترسیتی را به عهده خواهند داشت. نکته جالب، استفاده سولسشر از سه  دفاع یعنی لیندلوف، مگوایر و شاو در این بازی است. ویلیامز هم که در دو هفته اخیر در هیچ بازی‌ای در ترکیب اولیه یونایتد حضور نداشته حالا در دربی از ابتدا برای شیاطین سرخ به میدان خواهد رفت. عدم حضور مک‌تومینای از دیگر نکات جالب فهرست یونایتد در این بازی است. در سوی دیگر میدان سیتی که حالا دیگر امیدی به قهرمانی در این فصل لیگ برتر ندارد با توجه به پیروزی اخیرش مقابل رئال مادرید در برنابئو با روحیه بالایی به مصاف یونایتد می‌رود. گواردیولا در خط حمله از استرلینگ و آگوئرو استفاده می‌کند و فرناندینیو در این بازی بازوبند کاپیتانی سیتی را به بازو خواهد بست. نام دی‌بروین در فهرست یازده نفره بازیکنان سیتی در این بازی به چشم نمی‌خورد.

با کزارش زنده این دیدار همراه مجله ایما باشید:

 

 

 

لحظات حساس:

دقیقه ١٠: حمله سریع منچسترسیتی با پاس فودن به استرلینگ رسید ولی ضربه ضربه خوب مهاجم سیتی را ده خیا راهی کرنر کرد.

 

 

 

منچسترسیتی: ادرسون، کانسلو، اوتامندی، فرناندینیو، زینچنکو، رودریگو، گوندوگان، فودن، برناردو، استرلینگ، آگوئرو

منچستریونایتد: دخیا، لیندلوف، مگوایر، شاو، وان بیساکا، ماتیچ، فرد، برونو فرناندس، ویلیامز، جیمز، مارسیال

 

 

 

در حاشیه:

*سیتی با پنج پیروزی در بازی های اخیر به دربی رسیده است.

* در دقایق ابتدایی بازی این تیم منچسترسیتی است که نمایش بهتری برابر قرمژهای منچستری ارائه داده است.

*سولشر و گواردیولا تا کنون ۵ مرتبه در کسوت مربی روبروی هم قرار گرفته اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.