مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

”” و به نقل از رای اسپورت  AFC در برنامه خود برای افزایش تعداد تیم ها برای نسخه بعدی لیگ قهرمانان که برای اولین بار به 40 تیم می رسد مصمم است.

 در تاریخ 27 اکتبر گذشته در جلسه دفتر اجرایی فدراسیون آسیا در ویتنام به سرپرستی شیخ سلمان بن ابراهیم رئیس و با حضور سعود المهندی نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال  آسیا برگزار شد.

تعداد صندلی های اختصاص یافته به هر لیگ شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا دیگر 4 نخواهد بود  و هر کشور حداکثر 3 سهمیه ثابت در مرحله گروهی و یک تیم در مرحله پلی آف دارد که البته  فقط قطر چین ژاپن و عربستان سعودی از این امتیاز برخوردارند. همچنین اخیراً تعداد سهمیه سایر کشورها در غرب آسیا یعنی ایران و امارات (2 + 2) عراق (1 + 2) ازبکستان (1 + 1) اردن هند تاجیکستان ترکمنستان (یک سهمیه) لبنان و سوریه (فقط یک تیم در مرحله مقدماتی)  نیز مشخص شده است.

افزایش سهمیه آسیایی باشگاه های قطر پس از آن اتفاق افتاد که فوتبال این کشور در آخرین ارزیابی غرب آسیا با امتیاز (97.644 امتیاز) در رده اول قرار گرفت و پس از چین در قاره (100 هزار امتیاز) در رده دوم ایستاد. قطر در آخرین ارزیابی پس از امارات و عربستان سعودی سوم غرب آسیا بود و در رتبه ششم قاره در رده سوم در غرب آسیا قرار داشت.

 

 

 

تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا 2021 برای نخستین بار به حدنصاب 27 تیم در غرب و همین تعداد در شرق  به 54 تیم خواهد رسید و سپس با انجام پلی آفهای مقدماتی شرکت کننده های دور مقدماتی به  40 تیم در دو منطقه خواهد رسید.در حال حاضر لیگ قهرمانان آسیا مثل همتای اروپایی  امروز با حضور 32 تیم و در 8 گروه برگزار می شود که 16 تیم از آنها در 4 گروه در قاره غربی و یک گروه در شرق تقسیم می شوند که با حضور تیمهای جدید این گروه بندی تبدیل به 5 گروه در هر منظقه خواهد شد.

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش بینی می شود مسابقات مرحله پلی آف لیگ قهرمانان 2021 از 12 تا 25 ژانویه برگزار شود. در مرحله بعد که مرحله گروهی تیمها از  8 فوریه 28 تا آوریل با هم به قابت می پردازند.سپس دور شانزدهم از 17 تا 26 می 2021 و مرحله یک چهارم 25 آگست و 15 سپتامبر مرحله نیمه نهایی 28 سپتامبر و 27 اکتبر و فینال 21 و 27 نوامبر برگزار می شود.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.