مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” بعد از این که 61saat در گزارشی از نگرانی های گسترده مجید حسینی در اردوی ترابزون و تماس های مکرر او با خانواده اش در ایران پرده برداشت امروز سایت fanatic مدعی شد مدافع ایرانی ترابزونی ها بستگان نزدیکش در این بندر کنار او حضور دارند.

در گزارش سایت fanatic آمده است:« نگرانی های مجید حسینی مختص به پدر و مادرش نیست چون آنها در کنار او در ترابزون حضور دارند اما حتی این اتفاق هم باعث نشده تا نگرانی های او از شیوع کروناویروس در ایران برطرف شود چون تماس های مکرر او برای کمک به بستگان نزدیک ادامه دارد».

نویسنده fanatic با اشاره به این که شیوع کروناویروس در شهرهای شمالی ایران سرعت زیادی به خود گرفت مدعی شد آخرین اطلاعات حاکی است مدافع ایرانی ترابزون اسپور سخت در تلاش برای فراهم کردن مایحتاج پزشکی بستگان و هموطنان خود در استان های شمالی ایران است به همین خاطر در روزهای قرنطینه نیز فعالیت های او در کنار خانواده اش که در ترابزون حضور دارند کمتر نشده است.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.