دانلود سریال یاغی

با توجه به دشواری مذاکرات با اینترمیلان برای خرید لائوتارو مارتینز و قیمت هنگفت این مهاجم آرژانتینی بارسا شروع به بررسی گزینه های دیگر کرده است و نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد ممکن است فصل بعد اوبامیانگ که از شرایطش در آرسنال هرگز راضی نیست در ترکیب این تیم به میدان برود.

 

 

قرارداد اوبامیانگ یک سال دیگر با باشگاه آرسنال به اتمام خواهد رسید و به نظر می رسد ناکامی های متوالی این باشگاه در راه رسیدن به لیگ قهرمانان باعث شده این مهاجم گابنی و گلزن در فکر جدایی باشد. بارسلونا می داند که اوبامیانگ علاقمند به بازی کردن در نوکمپ است و به همین دلیل از شانس مناسبی برای خرید او برخوردار خواهد بود.

 

بارسلونا باید برای خرید لائوتارو مارتینز حداقل 90 میلیون یورو پرداخت کند و در این شرایط بغرنج مالی دادن این عدد هنگفت بسیار دشوار است اما ممکن است انتقال اوبامیانگ با رقمی در حدود 25 میلیون یورو نیز نهایی شود. لوییس سوارز مهاجم اوروگوئه ای بارسلونا به زودی 34 ساله می شود و اولویت اصلی این باشگاه خرید یک مهاجم نوک گلزن در این تابستان خواهد بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.