“” تردیدی وجود ندارد که بارسلونا در تابستان پیش رو یک مهاجم جدید به خدمت خواهد گرذفت. لوییس سوارز 34 ساله شده و بارسا می خواهد یک مهاجم آینده دار جای او جذب کند. علیرغم مطرح شدن نام هایی چون لائوتارو مارتینز و نیمار نشریه معتبر بیلد مدعی شد آلاسان پیلا نیز چندی قبل و در فصل زمستان می توانسته راهی نوکمپ شود اما در نهایت این اتفاق رخ نداده است.

 

 

گلادباخ در فصل جاری عملکردی فراتر از انتظار در بوندسلیگا داشته و یکی از نامزدهای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به شمار می آید. آلاسان پیلا فرانسوی در 22 بازی موفق شده هشت گل بری این تیم به ثمر برساند و یکی از عوامل موفقیت گلادباخ لقب گرفته است.

 

بارسلونا در فصل زمستان و بعد از اینکه دریافت لوییس سوارز احتمالا نمی تواند تا پایان فصل در میادین حاضر شود نیز برای خرید آلاسان پیلا وارد عمل شده و پیشنهادی 50 میلیون یورویی به گلادباخ داد اما این باشگاه در میانه فصل و در شرایطی که در تلاش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود به این پیشنهاد پاسخ منفی داد. در نهایت بارسا در آن مقطع مارتین برایتوایت را به خدمت گرفت اما هنوز احتمال انتقال آلاسان پیلا در فصل تابستان به بارسلونا وجود دارد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.