دانلود سریال یاغی

“” دروازه‌بان اسپانیایی در نقل و انتقالات زمستانی تصمیم به جدایی از میلان گرفت و بعد از چند فصل دوری دوباره به رقابت های لیگ برتر انگلیس بازگشت و راهی استون ویلا شد. دروازه بان باتجربه و ۳۷ ساله پیش از به تعلیق درآمدن رقابت‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا ۶ بازی نیز برای استون ویلا انجام داد.

 

رینا حالا در مصاحبه مدعی شده که علائم ویروس کرونا داشته اما حالا وضعیت بهتری دارد. او گفت: ” این هفته سرفه خشک تب و مشکلات تنفسی داشتم. اما الان احساس بهتری دارم. من اخبار را اغلب در اسپانیا ایتالیا و انگلیس دنبال می کنم. فکر می کنم که هرچه بیشتر محدودیت ها را پشت سر بگذاریم سریع تر همه چیز درست خواهد شد.”

 

 

 

 

رینا در ادامه گفت: “در اینجا آزمایش روی شما انجام نمی شود مگر آنکه وضعیت بسیار وخیمی داشته باشید. با پزشکان صحبت کردم و فکر می‌کنم که علائم من مربوط به ویروس کرونا بود اما حالا بهتر هستم. ما باید درباره مسائل مربوط به قرنطینه جدی تر عمل کنیم. من مطمئن هستم که ما بعد از پشت سر گذاشتن این وضعیت متحد تر و قوی تر خواهیم شد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.