مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما” تعطیلی لیگ تا اول اردیبهشت ماه به علت شیوع ویروس کرونا باعث شد تا بازیکنان بالاجبار تعطیل شوند. از طرفی اصرار وزارت بهداشت بر این است که همه مردم در خانه بمانند و قرنطینه خانگی شوند.

 

در این بین لغو پروازهای خارجی باعث شد تا بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ایران برای سفر به کشورهای خود با مشکل زیادی رو به رو شوند. یکی از همین افراد مهدی خلیل، گلر لبنانی ذوب‌آهن بود که نتوانست به کشورش برود و ترجیح داد تعطیلات را در ایران بگذراند.

 

اما نکته جالب توجه این است که او چند روزی است که به کیش سفر کرده و ترجیح داده در این جزیره هم قرنطینه باشد و هم استراحت کند. هر چند که خلیل به درخواست خود این کار را انجام داده اما این برخلاف تاکید وزارت بهداشت مبنی بر عدم انجام سفر است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.