به گزارش “مجله ایما”، منچسترسیتی و منچستریونایتد امروز در دربی شهر منچستر در حالی به مصاف هم می‌روند که یونایتدی‌ها ستاره‌شان مارکوس راشفورد را در اختیار ندارند. اما پپ گواردیولا سرمربی سیتی در آستانه بازی می‌گوید ترجیح می‌داد راشفورد درترکیب یونایتد حضور می‌داشت.

 

 

راشفورد در بازی اول دو تیم در نیمه اول فصل که در خانه سیتی برگزار شد نمایش درخشانی داشت و در جریان پیروزی 2-1 یونایتد هم از روی نقطه پنالتی یک گل به ثمر رساند هم با سرعت خارق‌العاده‌اش بارها خط دفاعی سیتی را به هم ریخت.

 

گواردیولا در این باره گفت:” من همیشه گفته‌ام که از اولین روزی که مربی‌گری را شروع کردم همیشه دلم می‌خواسته که حریفانم با ترکیب کامل به مصاف تیم من بیایند. من خیلی دوست داشتم در برنابئو با رئالی بازی کنم که ادن هازارد را در ترکیب دارد. همینطور دوست دارم وقتی با یونایتد بازی می‌کنم راشفورد در میدان باشد یا در بازی با تاتنهام دوست دارم هری کین را در مقابل تیمم ببینم”.

 

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت:” من ترجیح می‌دهم در مقابل بازیکنان درجه‌یک بازی کنم. عدم حضور راشفورد نه برای یونایتد و نه برای تیم ملی انگلیس اتفاق خوبی نیست. برای همین امیدوارم راشفورد برای یونایتد بازی می‌کرد ولی به هر حال امیدوارم هر چه زودتر سلامتش را بدست بیاورد و به میادین برگردد”.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.