“” چند روز پیش بود که یوفا به شکل رسمی اعلام کرد رقابت های یورو ۲۰۲۰ به دلیل شروع گسترده و ویروس کرونا در قاره سبز یک سال به تعویق افتاده بنابراین مسابقات در سال ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد. یوفا این تصمیم را به خاطر پایان یافتن رقابت های باشگاهی در زمان مقرر اتخاذ کرد.

 

سرمربی تیم ملی ولز یعنی رایان گیگز اگر چه برای حضور در این تورنمنت بسیار مهم و موفقیت در آن لحظه شماری می کرد اما با این وجود تصمیم یوفا مبنی بر به تعویق انداختن رقابت‌ها را بسیار صحیح تلقی می‌کند. گیگز در این باره گفت: ” یوفا ۱۰۰ درصد تصمیم درستی در رابطه با به تعویق انداختن یورو گرفت. برای سرمربیان تیم‌های ملی بازی کردن در ماه نوامبر بسیار دشوار است چرا که تا قبل از آن شما هیچ ملاقاتی با بازیکنان تان نداشته اید.

 

بدیهی است که این روند ادامه خواهد داشت اما سلامتی از همه چیز مهم تر است.”

 

 

 

 

گیگز در ادامه گفت: “ما امیدوار هستیم که هر چه زودتر به فوتبال برگردیم اما مهمترین چیز این است که همگی از شر این ویروس رها شویم. بعد از آن است که ما می‌توانیم با خیال راحت به فوتبال برگردیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.