دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما” پیش از برد در دیدار برابر ماشین سازی در آخرین بازی لیگ هجدهم که منجر به کسب سهمیه پلی آف آسیا برای نخستین بار در تاریخ فوتبال شرق کشور بود، محمدرضا کلائی شهردار مشهد وعده ای به یحیی و شاگردان‌اش داد: ساخت مجسمه و المان شاگردان گل محمدی و نصب در یکی از خیابان های مهم شهری در صورت صعود به آسیا.

 

حالا پس از کسب پیروزی برابر نمایندگان بحرین و قطر، البته بدون حضور یحیی رو نیمکت‌شان و با هدایت مجتبی سرآسیایی جوان، عنابی پوشان مشهدی جواز حضور در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 را به دست آورند.

 

هر چند آنها در دو دیدار نخست خود در مرحله گروهی بردی را به دست نیاوردند و با دریافت پنج گل، هر دو مصاف خود را با شکست از میدان خارج شدند اما شهردار جوان مشهدی‌ها به وعده خود عمل کرده است و در نوروز یحیی و پسران‌اش در راه تاریخ سازی برای فوتبال خراسان با نصب دیوار نگاره‌هایشان میهمان مشهدی‌ها خواهند بود.

 

این المان به صورت دیوار نگاره برجسته آماده اکران شده است و احتمالا ظرف روزهای آتی در یکی از خیابان های پر تردد مشهد اکران خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.