به گزارش “مجله ایما”، سایت یورواسپورت عربی در گزارشی به احتمال بالای لغو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا در قاره کهن پرداخت. این رسانه معتبر با اعلام اینکه ویروس کرونا در سراسر دنیا به طرز چشمگیری گسترش پیدا کرده و به یک فاجعه بین المللی تبدیل شده، نوشت: «به واسطه ویروس کرونا می توان چندین رقابت جهانی و محلی را به تعویق انداخت.»

یورواسپورت در بخش دیگری از گزارش خود به شیوع این ویروس در ایران پرداخته و نوشته است: «این بیماری در ایران بسیار رایج شده و باعث شده برخی کشورها از میزبانی تیم های ایران در خاک خود امتناع ورزند. همین موضوع مانع از برگزاری بازی هایی می شود که تیم های ایرانی در آن میهمان خواهند بود.»

بر اساس گزارش یورو اسپورت دیدارهای فوتسال قهرمانی آسیا و چند مسابقه دیگر به تعویق افتاده و حالا همه در انتظار لغو لیگ قهرمانان آسیا هستند. از سوی دیگر باشگاه هایی مثل التعاون، الهلال و النصر عربستان خواهان لغو دیدارهایشان با نمایندگان ایران شده اند. 

از سوی دیگر یورواسپورت اعلام کرده کشورهایی مثل کویت و قطر پروازهای ورودی از ایران را به حالت تعلیق در آوردند و به همین خاطر به احتمال فراوان احتمالا لغو تعدادی از بازی های لیگ قهرمانان وجود دارد. 

در این گزارش همچنین به کشورهایی مثل ژاپن و چین و کره جنوبی اشاره شده که آنها نیز درگیر مبارزه با کرونا هستند و احتمال دارد باعث تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شوند.

باید منتظر ماند و دید در نهایت کمیته مسابقات AFC چه تصمیمی درباره مسابقات باشگاهی در قاره کهن خواهد گرفت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.