دانلود سریال یاغی

لیگ1 فرانسه تنها لیگ بزرگ اروپایی بود که در میانه بحران اپیدمی کرونا با تصمیم مقامات این کشور تعطیل شد و پاری سن ژرمن صدرنشین به عنوان قهرمان این فصل لیگ معرفی شد. ولی حالا یوفا اعلام کرد که با وجود تصمیم مقامات فرانسه ممکن است این لیگ تا پیش از تاریخ 2 آگوست یعنی 12 مرداد به صورت پلی‌آف از سر گرفته شود.

 

 

وقتی فرانسه تصمیم گرفت لیگ1 را تعطیل کند پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد و دو تیم مارسی و رن که در رتبه‌های دوم  و سوم جدول قرار داشتند هم جواز حضور در لیگ قهرمانان را بدست آوردند. دو تیم آمیان و تولوز هم که در قعر جدول حضور داشتند به لیگ2 سقوط کردند.

 

در این مدت باشگاه لیون که به دلیل قرار داشتن در رتبه هفتم جدول نتوانسته سهمیه اروپایی بدست بیاورد بیشترین اعتراض را به تصمیم فرانسه داشت. رئیس این باشگاه حتی تهدید کرده بود که علیه حکومت فرانسه اقدام قانونی انجام خواهد داد.

 

 

حالا الکساندر سفرین رئیس یوفا در اطلاعیه‌ای در این باره اعلام کرد: قبل از هر چیز باید اعلام کنیم که تصمیم‌گیری درباره شکل و فرمت رقابتهای ملی به عهده فدراسیونهای ملی است. به خصوص با توجه به شرایط خاص بحران کرونا و تهمیداتی که هر کشور برای مبارزه با این شرایط در نظر گرفته. ولی همانطور که یوفا چند هفته پیش اعلام کرد تصمیم مقامات فرانسوی برای تعطیلی فصل خیلی زود اتخاذ شد.

 

 

رئیس یوفا در ادامه گفت: با اینحال با توجه به اینکه فدراسیونهای ملی می‌توانند در همکاری با مقامات مسئول کشورشان تاریخ مناسبی برای شروع مجدد رقابتهای ملی هر کشور تعیین کنند تاریخ 2 آگوست 2020 تاریخ مناسبی برای پایان دادن به رقابتهای ملی است.

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.